Verona Home Hakkında

Verona Home, 1988'de Sakarya’da Mustafa KÖSEMUSUL tarafından kurularak tekstil üretimine başlamıştır. Günümüze kadar kesintisiz olarak ev tekstil sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız yüksek kalite anlayışıyla, yenilikçi tasarımlarını güncel teknoloji ürünü makine parkuruyla buluşturarak, hazırladığı özel koleksiyonlarla ev tekstili sektörünün en güvenilir firmalarından biri haline gelmiştir.

Sıradanlıktan uzak tasarımlarıyla, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek yıllık 10.500.000m2 kumaş üretimine ulaşmıştır.

Verona Home, düzenli olarak HEIMTEXTIL/Frankfurt, HEIMTEXTIL/Rusya, EVTEKS İstanbul ve INTERTEXTILE/Shanghai fuarlarına katılmaktadır.

Müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı sağlam işbirliklerini, her müşterimizin kendisine özel hazırlanan koleksiyon ve kaliteleri ile destekliyor, bu satış stratejisi çerçevesinde işbirliğimizi standartların ötesine taşıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

- Müşterilerimizin isteklerine tam olarak ve zamanında yanıt vermek.
- Reklamımızı ürün kalitemizle yapmak.
- En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak; sürekli ve kalıcı müşteriler edinmek.
- Kaliteyi güvence altına alıp sürekliliğini sağlamak, verimli ve hatasız çalışmak.
- Ürün ve hizmetlerimizi oluştururken kalite bilincini arttırmak.
- Takım ruhu ve sürekli gelişim anlayışını temel değer olarak benimsemek, yasal zorunlulukları göz önünde bulundurmak. 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

- Temiz ve yaşanabilir bir doğa için sürekli ileriye giden bir performansla Çevreyi korumak ve gözetmek.
- Çevre kanun ve yönetmeliklerine uymak.
- Üretim ve hizmetlerimizde doğal kaynakları, enerji ve hammadde kullanımını ekonomik ve verimli bir şekilde yapmak, atıklarımızın geri kazanımı ve yeniden kullanımını sağlayarak atık oluşumunu en aza indirmek.
- Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin çevrenin korunması ve çevre kirliliğinin azaltılması konularında çevre bilincini geliştirmek için gerekli faaliyetleri yapmak.


About Verona